جدیدترین نسخه برنامه Rotate Video FX

برنامه های مختلف اندرویدی می توانند به شما در انجام کار های مختلف کمک کنند. یکی از این کار ها ویرایش فایل های ویدئویی و فیلم هایی است که شما به وسیله ی گوشی خود ضبط نموده اید. در این زمینه برنامه های مختلف ساخته شده که هر کدام می تواند در زمینه ی خاصی به شما کمک کند.

برنامه Rotate Video FX یک برنامه بسیار عالی است که به کمک ان می توانید فیلم ها خود را بچرخانید. حتما برای شما هم پیش امده است و هنگام ضبط فیلم ها به وسیله ی گوشی ان ها را بر عکس ضبط کنید. بعد از ضبط بر عکس این فیلم ها شما هنگام پخش به مشکل خواهید خورد و نمی توانید ان ها را به صورت تمام صفحه اجرا کرده و مشاهده کنید. این برنامه ی بسیار کاربردی می تواند در این زمینه به شما کمک کند. بدین صورت که با استفاده از برنامه می توانید به سادگی فیلم های خود را بچرخانید و جهت پخش آن ها را تغییر دهید و با این کار بتوانید آن ها را به صورت تمام صفحه در گوشی خود و یا تلویزیون اجرا کرده و لذت ببرید.

Rotate Video FX دانلود برنامه تغیبر جهت پخش فیلم ها

ویژگی های برنامه Rotate Video FX

  • رابط کاربری بسیار آسان
  • امکان چرخش فیلم ها
  • چرخش 90 و 180 و 270 درجه
  • اعمال تنظیمات روی تمام فریم ها
  • امکان به اشتراک گذاری فیلم ها
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد به کمک برنامه Rotate Video FX می توانید به سادگی فیلم هایی که در جهت اشتباه ضبط شده اند را بچرخانید. امکان چرخش فیلم ها در 90 و 180 و 270 درجه وجود دارد که بدین صورت می توانید هر گونه فیلمی که در جهت اشتباه ضبط شده را تصحیح کنید. رابط کاربری برنامه نیز بسیار آسان بوده و با نمایش فیلم به شما امکان پیدا کردن جهت صحیح را می دهد و به صورت یکباره تمامی فریم های فیلم را تغییر جهت می دهد.