فناوری اطلاعات

۱۵ روش حل مشکل پیغام خطای Certificate Error در کروم ، فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر و ادج

How to Fix Certificate Error in Internet Explorer , Chrome , Microsoft Edge and Firefox

SSL که مخفف Secure Socket Layer و به معنای لایه سوکت امن است یک تکنولوژی امنیتی استاندارد برای ایجاد یک لینک رمزگذاری شده بین سرور وب و یک مرورگر است. این لینک تضمین می کند که تمام اطلاعات منتقل شده بین سرور وب و مرورگرها خصوصی و یکپارچه باقی خواهد ماند. برخی از مرورگرها مانند گوگل کروم این ویژگی را در خودشان دارند. مرورگرها تلاش می کنند به گواهی های SSL متصل شوند و در صورت ناسازگاری موجب ارور certificate می شود این ارور حتی میتواند در زمانی که شما میخواهید گوگل را باز کنید نیز ظاهر شود! شما می توانید برای رفع خطای certificate در مرورگر کروم ، فایرفاکس ، ادج و.. گواهی certificate نصب کنید که در ادامه نحوه انجام این کار و راه حل های متفاوت دیگر را به شما توضیح خواهیم داد.

قبل از شروع ابتدا بهتر است برخی از ارور های رایج مرتبط به مرورگرهای مختلف را به شما معرفی کنیم:

  • This Connection is Untrusted
  • Secure Connection Failed
  • The certificate is only valid for (site name)
  • certificate will not be valid until
  • The certificate expired on date
  • The certificate is not trusted because the issuer certificate is unknown
  • The certificate is not trusted because it is self-signed
  • Server Security Certificate Not Yet Valid
  • Cannot connect to real domain-name.com
  • There is a problem with this website’s security certificate

راه حل ۱ – رفع پیغام Security Certificate Error در اینترنت اکسپلورر

اولین روشی که خدمت شما معرفی می کنیم نصب certificate در اینترنت اکسپلورر است. برای این کار روی آیکن IE راست کلیک کنید و بعد Run as administrator را انتخاب کنید. وب سایتی که برای شما خطای here is a problem with this website’s security certificate را نمایش می دهد بازدید کنید و گزینه Continue to this website را انتخاب کنید. در نوار آدرس روی Certificate error کلیک کنید و بعد View certificates را انتخاب کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

حالا Install Certificate را انتخاب و بعد Next کنید. گزینه Place all certificates in the following store را انتخاب کنید و بعد Browse را انتخاب کنید. حالا Trusted Root Certification Authorities را انتخاب کنید و OK کنید. هنگام نمایش هشدار امنیتی yes را انتخاب کنید. در پیغام The import was successful گزینه OK را انتخاب کنید. در باکس Certificate گزینه OK را انتخاب کنید. حالا اگر دوباره وب سایت را مشاهده کنید ارور certificate برای شما نمایش داده نمی شود.

برای دریافت گواهینامه SSL می توانید از ۵ ارائه دهنده گواهینامه SSL رایگان که قبلا در انزل وب معرفی کردیم استفاده کنید.

راه حل ۲ – چگونگی رفع خطای Certificate در ادج ، اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس و کروم

ارور certificate و sec_error_expired_certificate ممکن است در صورتی که منطقه یا ناحیه زمانی ایستگاه کاری خود را اشتباه تنظیم کرده باشید ظاهر شود. شما ممکن است در این حالت پیغام خطای The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid را دریافت کنید. برای حل این مشکل در ویندوز مراحل زیر را دنبال کنید.

روی دکمه Start کلیک کنید و در کادر جستجو Time را تایپ کنید. گزینه Date and Time را انتخاب کنید. اگر تاریخ یا زمان اشتباه است گزینه Change date and time را برای تغییر آن انتخاب کنید. اگر منطقه زمانی اشتباه است گزینه Change date and time را برای تغییر آن انتخاب کنید. بعد از انجام کار OK را انتخاب کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۳ – علت ارور Certificate Error در اینترنت اکسپلورر و کروم و راه حل آن

اگر شما پیغام خطای The security certificate presented by this website was issued for a different website’s address را دریافت میکنید این بدین معناست که گواهی نامه یا Certificate دارای عدم سازگاری است. برای حل این مشکل اینترنت اکسپلورر را باز کنید و به قسمت Internet Options بروید یا برای کروم Internet Options مستقیما از کنترل پنل ویندوز باز کنید. سربرگ Advanced را انتخاب کنید. حالا اسکرول را پایین بکشید تا به بخش Security می رسید و گزینه Warn about certficate address mismatch را از حالت انتخاب خارج کنید. OK را انتخاب کنید و کامپیوتر را ریستارت کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۴ – حل مشکل ارور Certificate و sec_error_expired_certificate در مرورگر های مختلف

کاربران زیادی گزارش داده اند که اگر شما برنامه Trusteer Rapport را نصب داشته باشید ارور certificate در مرورگر شما ظاهر خواهد شد. برای حل این مشکل شما می توانید این نرم افزار را حذف کنید و مجددا وارد سایت مورد نظرتان شوید. تعدادی از کاربران هم پیشنهاد می دهند که برای حل خطای certificate غیرفعال کردن گواهینامه Entrust را هم امتحان کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۵ – رفع خطای Secure Connection Failed مرورگر فایرفاکس ویندوز

کاهش امنیت همیشه بهترین راه حل نیست. شما باید بتوانید که خطای certificateمروگر فایرفاکس و.. را با کاهش سطح امنیتی برطرف کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید. دکمه start را فشار دهید. عبارت Internet Options را تایپ کنید. از نتایج جستجو گزینه Internet Options را انتخاب کنید.

در پنجره باز شده سربرگ Security را انتخاب کنید. روی Trusted sites کلیک کنید. در قسمت Security level for this zone نوار لغزنده را روی Medium-low قرار دهید. حالا دکمه OK را برای ذخیره تغییرات انتخاب کنید. کامپیوتر را ریستارت کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۶ – حل مشکل Your Connection is Not Secure در فایرفاکس

شما همچنین از طریق تغییر کنترل های اکتیوایکس می توانید ارور certificate در مرورگر را رفع کنید. برای انجام این کار Internet Options را باز کنید. به سربرگ Security بروید. حالا کارهای زیر را انجام دهید.

روی دکمه Custom level کلیک کنید. قسمت Download unsigned ActiveX controls را پیدا کنید و آن را به Enable یا Prompt تغییر دهید. برای ذخیره تغییرات روی OK کلیک کنید. در نظر داشته باشید که تغییر تنظیمات ActiveX می تواند باعث مشکلات امنیتی شود، بنابراین اگر تصمیم به تغییر تنظیمات ActiveX دارید با احتیاط بیشتری رفتار کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۷ – رفع مشکل Certificate Error در کروم ، ادج و اینترنت اکسپلورر

با اضافه کردن سایت های قابل اعتماد به لیست Security شما می توانید خطای Certificate یک یا چند خاص را برطرف کنید. برای انجام این کار همانطور که در بالا توضیح دادیم Internet Options را باز کنید. به سربرگ security بروید. Trusted Sites را انتخاب کنید. روی Sites کلیک کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

سایت هایی که خطای SSL Certificate Error را به شما نمایش می دهد به اینجا اضافه کنید. بعد دکمه Add را انتخاب کنید و سپس close را کلیک کنید. سطرح امنیت را به Medium تنظیم کنید و OK کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

برای رفع مشکل و دلیل ارور HTTPS و SSL پیشنهاد می کنیم پست هنگام بروز خطاهای HTTPS و SSL در مرورگر خود چه کنیم؟ را مطالعه بفرمایید.

راه حل ۸ – نحوه حل مشکل ارور Certificate و sec_error_expired_certificate گوگل کروم

برای حل موقت مشکل certificate error در کروم روی گوگل کروم کلیک راست کنید. به Properties بروید و مانند تصویر زیر قسمت Target را ویرایش کنید. برای ویرایش عبارت –ignore-certificate-errors را کپی و پیست کنید. حالا OK کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۹ – رفع مشکل HTTPS و Security Certificate Error گوگل کروم

برای رفع مشکل security error یا https شما می توانید به قسمت Settings گوگل کروم بروید. اسکرول را پایین بکشید و Show advanced settings را انتخاب کنید. Change proxy settings را انتخاب کنید. به سربرگ Content بروید و روی دکمه Clear SSL state کلیک کنید. حالا صفحه را ببنید و سیستم را ریستارت کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

برای رفع ارور Your connection is not private پیشنهاد می کنیم پست رفع مشکل Your connection is not private گوگل کروم کامپیوتر و اندروید را مطالعه بفرمایید.

راه حل ۱۰ – بروز بودن گوگل کروم و ویندوز برای رفع مشکل Security Error

اگر در نوار آدرس گوگل کروم عبارت chrome://settings/help را تایپ کنید شما ورژن فعلی گوگل کروم را مشاهده خواهید کرد و در صورتی که نسخه جدیدتری موجود باشد آن را برای شما دانلود خواهد کرد.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

برای بروزرسانی ویندوز ۱۰ روی منوی start ویندوز ۱۰ کلیک کنید و Settings را انتخاب کنید. بعد Update & Security را انتخاب کنید. حالا روی Check for update کلیک کنید. اگر بروزسانی موجود باشد آن را دانلود و نصب می کند.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۱۱ – حل خطای اتصال امن و Invalid Server Certificate در فایرفاکس ، کروم و..

برای حفظ امنیت کامپیوتر شما، نرم افزار امنیتی که نصب کردید دارای یک ویژگی داخلی به نام فیلتر SSL یا اسکن SSL است. اگر این ویژگی فعال باشد نرم افزار امنیتی شا سعی خواهد کرد که وب سایتی که می خواهید بازدید کنید را فیلترکند تا یک اتصال شبکه امن را ایجاد کند. به همین دلیل پیغام certificate error در مرورگر شما رخ می دهد.

در این حالت، شما می توانید تنظیمات نرم افزار امنیتی تان را باز کنید و ویژگی SSL Scanning یا SSL Filtering را پیدا کنید و بعد آن را از حالت انتخاب خارج کنید. پس از غیرفعال کردن سعی کنید از همان وب سایت بازدید کنید تا ببینید مشکل برطرف شده است یا نه.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۱۲ – حل خطای Secure Connection Failed در فایرفاکس

فایرفاکس را باز کنید و در نوار آدرس عبارت about:config را تایپ کنید و اینتر بزنید. پیغام هشداری به شما نمایش داده می شود روی I accept the risk کلیک کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

در کادر جستجو عبارت security.ssl.enable_ocsp_stapling را تایپ کنید تا نتیجه ای مانند تصویر زیر را مشاهده کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

در قسمت value دابل کنید کنید تا مقدار True به مقدار false تغییر پیدا کند. حالا سعی کنید به سایت مورد نظرتان مجدد وارد شوید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۱۳ – حل خطای رد امنیت اتصال و  مشکل certificate در فایرفاکس

راه حل دیگر این است که همانند بالا عبارت browser.xul.error_pages.enabled را جستجو کنید و با دوبار کلیک کردن روی مقدار Vlaue مقدار false را به True تبدیل کنید. با این کار ارور certificate در مرورگر کروم رفع خواهد شد. برای ترفندهای بیشتر در مورد About:Config پیشنهاد می کنیم پست افزایش سرعت و کارایی : ۲۵ ترفند مهم صفحه About:Config فایرفاکس را مطالعه بفرمایید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

راه حل ۱۴- رفع Secure Connection Failed در موزیلا فایرفاکس

اگر کامپیوتر شما از طریق پروکسی پیکربندی شده باشد، برای دسترسی به اینترنت ممکن است خطای Secure Connection Failed را دریافت کنید. برای حل این مشکل در منوی Tools فایرفاکس سربرگ Option را انتخاب کنید. به قسمت Advance بروید و روی سربرگ Network کلیک کنید. روی دکمه Setting در فیلد Connection کلیک کنید. یک پنجره به شما نمایش داده می شود که تنظیمات اتصال را نشان می دهد.

در پنجره Connection Setting اگر a Manual proxy connection انتخاب شده است این بدان معناست که رایانه شما با استفاده از یک پروکسی به صورت دستی پیکربندی شده است. بنابراین، شما باید بررسی کنید که آیا همه فیلدهای پروتکل (پروکسی HTTP، پروکسی SSL، پروکسی FTP، SOCKS میزبان) به درستی وارد شده یا نه. اگر تنظیمات به درستی انجام نشده است آنها را تغییر دهید و بعد OK کنید. در صورت عدم نیاز به پروکسی تیک گزینه No proxy همین بخش را بزنید و پنجره را OK کنید.

راه حل ۱۵- حل پیغام خطای This Connection is Untrusted فایرفاکس

وقتی که موزیلا فایرفاکس با یک آدرس URL ناامن مواجه می شوند پیغام خطای This Connection is Untrusted را به شما نمایش خواهد داد. برای برطرف کردن این خطا ابتدا سعی کنید که سایت را به صورت HTTP بار گذاری کنید ( نه https). این روش غالبا کار می کند اگر کار نکرد ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

دکمه I Understand the Risks و سپس دکمه Add Exception را فشار دهید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

حالا صفحه Add Security Exception مانند زیر نمایش داده خواهد شد. گزینه Permanently store this exception را از حالت انتخاب خارج کنید و دکمه Confirm Security Exception را فشار دهید. دوباره وب سایت را مجددا لود کنید.

رفع ارور certificate در مرورگرهای مختلف

=====================================

برطرف کردن مشکل Certificate در مرورگر Internet Explorer

مرورگرInternet Explorer

به این نکته توجه داشته باشید که دریافت Certificate از سایت های نامعتبر به هیچ عنوان به شما توصیه نمی شود! لذا پیش از قبول و دریافت هر Certificate از درستی آدرس سایت و معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.

در صورت اطمینان از معتبر بودن سایت،در اولین مرحله تاریخ و ساعت سیستم را چک کنید و مطمئن باشید به روز هستند.

در صورتی‌که از مرورگرIE استفاده شود. صفحه ای مطابق شکل زیر باز می‌شود.

با انتخاب گزینه Continue to this website سایت مورد نظر شما باز خواهد شد.

======================================

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام جستجو در اینترنت و وب گردی با مرورگرهای مختلف مانند فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر یا گوگل کروم ، ارور certificate expired را مشاهده کرده باشید و این سوال پیش آمده باشد که علت ارور https چیست و چه راه هایی برای رفع ارور Certificate در مرورگرها وجود دارد؟

قبل از این با انتشار مقالاتی مانند تغییر مرورگر پیش فرض در ویندوز و اندروید ، پاك كردن كش مرورگر کروم و مرورگر فایرفاکس ، حذف تاریخچه مرورگر فایر فاکس ، آپدیت کروم و… همراه شما بوده ایم.

حال ما در گروه مشاوره هیواتک تصمیم داریم تا با انتشار مقاله ای به موضوع پیغام خطای مرورگرها و یافتن پاسخ سوال ارور certificate چیست بپردازیم.

 

ارور certificate چیست ؟

امروزه گواهینامه های SSL به طور گسترده برای برقراری ارتباط بین مرورگر و سرور استفاده می شود. سازمان های کوچک / متوسط ​​و بزرگ از گواهینامه های SSL استفاده می کنند. تمام مرورگرهای وب پیشرو، مرورگرهای تلفن همراه، سیستم عامل های وب و تلفن همراه از گواهی SSL و الگوریتم های آن پشتیبانی می کنند. SSL در واقع پروتکلی است که به وسیله آن ارتباطات با یک کلید رمزگذاری می شود. استفاده از آن باعث می شود زمانی که قرار است اطلاعات را به سایتی که دارای گواهینامه SSL است بفرستیم باید از یک کلید به عنوان قالبی برای به رمز درآوردن اطلاعات بین کلاینت و سرور استفاده شده باشد. اجازه دهید تا با یک مثال ساده بیان کنیم که نمونه ای از روش های رمزگذاری چیست ؟ می دانیم که حروف الفبا هر کدام دارای جایگاه خاصی هستند و به همین ترتیب نیز رمزگذاری می شوند. حال اگر کلمه ای را جستجو کنیم و به جای تمام حروف آن یک حرف قبل یا بعد از حروف کلمه را بگذاریم.اگر سرور رمز را نداشته باشد نمی تواند متوجه منظور شما شود.

خطای SSL یا ارور certificate زمانی که SSL به طور صحیح روی سرور نصب نشده باشد، گاهی توسط مرورگرها نمایش داده می شود.

روش های رفع ارور certificate یا ارور https در مرورگرها

ارور certificate در مرورگر Firefox (فایرفاکس) 

فایرفاکس مرورگری که امروزه در دنیا هم در گوشی  و هم در رایانه به عنوان مرورگر استفاده می شود ، هنگامی که قادر به دسترسی به یک وب سایت یا صفحه ایمن نباشد ، برای نمایش ارور certificate بسیار سریع عمل میکند و یکی از این دو پیغام را نمایش می دهد:

1.خطای ” Secure Connection Failed

2.خطای “This Connection is Untrusted

فایرفاکس هنگامی که قادر به شناسایی مجوز گواهی SSL نباشد پیغام خطای ” Secure Connection Failed” را و هنگامی که یک اتصال نا امن و غیر قابل اعتماد داشته باشد پیغام خطای “This Connection is Untrusted” را نمایش می دهد. زیرا گواهی سطح متوسط نصب نمی شود و یا تنظیمات فایر فاکس اشتباه تنظیم شده است.

رفع خطای Secure Connection Failed :

این خطاها زمانی اتفاق می افتد که مرورگر گواهی (CA) مربوط به گواهینامه SSL را تشخیص نمی دهد. با این حال، با اضافه کردن یک CA (Certificate Authority) جدید در مرورگر، این موضوع را می توان حل کرد. برای رفع این مشکل اقدامات زیر را انجام دهید :

1.یک گواهی SSL معتبر  دانلود کنید.

2. گزینه ای که نام آن “Trust this CA to identify websites” را انتخاب کنید و ok را بزنید.

3.با انتخاب این گزینه CA روی مرورگر فایرفاکس شما نصب خواهد شد.

4. حال مجددا سایت مورد نظر را جستجو کنید.

علت ارور https
 

رفع خطای This Connection is Untrusted :

برای رفع این خطا دو راه حل وجود دارد :

1.راه حل ابتدایی برای رفع این مشکل ، نصب یک “Intermediate Certificate” یا گواهی متوسط است.

2. انجام تنظیمات زیر در فایر فاکس

Options > Privacy and security > Certificates

حال تیک گزینه زیر را بزنید :

Query OCSP responder servers to confirm the current validity of certificates 

آموزش رفع ارور certificate
 

روش های رفع ارور certificate
 

ارور certificate در مرورگر Google Chrome (گوگل کروم) 

امروزه گوگل کروم به دلیل سرعت ، امنیت و اعتمادی که برای کاربران ایجاد می کند ، به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که یک کاربر سعی می کند از SSL کپی برای باز کردن صفحه یا وب سایت استفاده کند یکی از پیغام خطاهای زیر نمایش داده می شود :

1.خطای “SSL Certificate is not trusted

2. خطای ” SSL Certificate Mismatch

کروم خطای “SSL Certificate is not trusted” را به دلیل اینکه گواهی SSL به صورت Self-signed ( گواهی خودش را تایید میکند) در سرور نصب شده است ، نمایش داده می شود و خطای ” SSL Certificate Mismatch” را هنگامی که کاربر تلاش میکند تا به یک دامنه غلط که در آن گواهی SSL تایید نشده است ، دسترسی پیدا کند نمایش می دهد.

همانطور که در قسمت بالا بیان شد ، گوگل کروم مرورگر وب محبوب با بسیاری از ویژگی های نوآورانه است. این نرم افزار با انواع افزونه مفید و سودمند برای اندازه گیری میزان موفقیت HTTPS در یک وب سایت ارائه می شود.

رفع خطای ” SSL Certificate is not trusted

به طور معمول، این نوع خطاها زمانی اتفاق می افتد که گواهی SSL توسط Google Chrome مورد اعتماد نیست. این پیام های خطا عمدتا به این علت است که وب سایت با گواهی خود امضا شده است. با این وجود اگر بتوانند گواهینامه های SSL صادر شده توسط یک گواهینامه معتبر (CA) مانند Symantec ، GeoTrust ، RapidSSL ، Thawte و Comodo را نصب کند ، می توان از بروز این خطا اجتناب کرد.

علت ارور certificate
 

رفع خطای ” SSL Certificate Mismatch

عموما ، پیغام خطای فوق هنگامی که کاربر تلاش کند تا به یک دامنه یا هاست با نام اشتباه دسترسی پیدا کند ، نمایش داده می شود. به طور مثال هنگامی که کاربر تلاش کند تا به وب سایت “google.com” دسترسی پیدا کند در حالی که گواهی برای www.google.com ایجاد شده باشد.

آموزش یافتن علت ارور certificate
 

ارور certificate در مرورگر Internet Explorer (اینترنت اکسپلورر)

اینترنت اکسپلورر ، متعلق به مایکروسافت و مرورگری امن برای کاربران خود است ، هنگامی که یک کاربر تلاش میکند تا به یک صفحه یا وب سایت رمزگذاری شده با پیوند SSL ، دسترسی پیدا کند ، دو نوع ارور certificate expired را نمایش می دهد.

1.خطای ” Untrusted SSL Certificate

2. خطای ” Invalid SSL Certificate

اینترنت اکسپلورر خطای” Untrusted SSL Certificate” را هنگامی که مرورگر به گواهی روت شده ای دست یابد که توسط CA معتبر تایید نشود نمایش داده و خطای ” Invalid SSL Certificate” را هنگامی که کاربر تلاش کند تا به یک دامین که غلط است یا SSL آن نصب نشده باشد دسترسی پیدا کند نمایش می دهد.

رفع خطای “Untrusted SSL Certificate

این پیغام خطا هنگامی ظاهر می شود که گواهی SSL توسط CA اعتباربخشی نشده است.با این حال با وقوع این ارور certificate می توان توسط یک گواهینامه معتبر (CA) مانند Symantec ، GeoTrust ، RapidSSL ، Thawte و Comodo روند نصب را دوباره بررسی کرد.

ارور certificate expired
 

رفع خطای ” Invalid SSL Certificate

این مرورگر نیز مانند سایر مرورگرها ،  خطای فوق را هنگامی که کاربر تلاش میکند تا به یک دامنه غلط که در آن گواهی SSL تایید نشده است ، دسترسی پیدا کند نمایش می دهد.

 

ارور certificate چیست

===============================

 

برچسب ها certificate , https , ssl , ادج , ارور certificate expired , ارور certificate چیست , ارور certificate در مرورگر کروم , ارور invalid server certificate , ارور sec_error_expired_certificate , ارور security certificate , اینترنت اکسپلورر , پیغام خطا مرورگر , حل مشکل مرورگر , دانلود certificate , دانلود certificate گوگل , دانلود فایل certificate , دلیل ارور https , رفع ارور certificate , رفع ارور ادج , رفع ارور فایرفاکس , رفع ارور کروم , رفع ارور مرورگر , رفع مشکل security error , علت ارور certificate , فایرفاکس , کروم , گوگل کروم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کامپیوتر
دانلود فتوشاپ Adobe Photoshop CS6 13.0 ME Final کم حجم

دانلود فتوشاپ Adobe Photoshop CS6 13.0 ME Final / CS5 ME Portable / CS3 Portable کم حجم     دانلود فتوشاپ – Adobe Photoshop CS6 ME + Adobe Photoshop CS5 ME Portable | نسخه ارجینال (بدون نیاز به کرک و یا سریال) با حجم کم 200 + 120 مگابایت + …

ترفند
Foxit Studio Photo 3.6.6.922 ویرایش سریع عکس

Foxit Studio Photo 3.6.6.922 ویرایش سریع عکس Foxit Studio Photo نرم افزاری کاربردی برای کسانی که اهل ویرایش عکس هستند و می خواهند این کار را ساده و باظرافت انجام دهند. در برنامه Foxit Studio Photo گزینه های بسیار و برخی ویژگی های اضافه تعبیه شده است که کاربر را …

ترفند
تغییر سایز تصاویر به صورت دسته ای

Icecream Image Resizer 2.10 + Portable تغییر سایز تصاویر به صورت دسته ای Icecream Image Resizer از جمله برنامه های رایگان بوده که جهت تسریع و راحتی کار شما در تغییر سایز تصاویر طراحی گردیده است . شما می توانید چندین تصویر و حتی پوشه ای حاوی تصاویر را وارد …