دانلود فونت قرآنی ثلث – ASuls Font

 

در این قسمت فونت جدید ثلث با امکان ایجاد کشیدگی در حروف برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است. این فونت براساس فونت ثلث نرم افزار میرعماد ساخته شده است  و با فونت ثلث های سابق تفاوت دارد. از تفاوت های ویژه این فونت میتوان به قابلیت کشیدگی اکثر حروف (با استفاده از SHIFT+J) اشاره کرد.

امکان ایجاد کشیدگی این فونت در نرم افزارهای تایپ مانند Wordpad و مایکروسافت آفیس به خوبی عمل می‌کند ولی در نرم افزارهای گرافیکی فتوشاپ، کرل، ایندیزاین و… عمل  نمی کند. برای استفاده در فتوشاپ میتوانید متن تایپ شده را در نرم افزار ورد به فایل پی‌دی‌اف تبدیل کرده و آن را به محیط گرافیکی مورد نظر انتقال دهید. قابل ذکر است خط ثلث در ایران برای نوشتن عنوان سوره‌های قرآن کریم، پشت جلدنویسی، سرلوحه‌ها، و بخصوص در کتیبه‌ها و کاشی‌کاری‌ها بکار رفته‌ و استفاده از آن هنوز نیز رایج است.

طریقه استفاده : بعد از باز کردن فایل زیپ فونت ASuls.ttf را کپی کرده و به Control Panel و در داخل پوشه Fonts کپی کرده . فونت ثلث نصب شد و می توانید در تمامی برنامه ها از این فونت استفاده کنید.

دانلود فونت قرآنی ثلث ASuls – خط ثلث , فونت ثلث , فونت قرآنی ثلث , فونت عربی , font ASuls ,  فونت عربی ثلث ,دانلود فونت ثلث ,فونت قرآنی , فونت قدیمی – دانلود فونت , دانلود فونت فارسی , دانلود فونت عربی , فونت , زیباترین فونت ها , فونت کم یاب , nhkg,n , farsi font , farsi font download , arabi font , arabic font download

 

اطلاعات بیشتر

  • حجم فایل: ۲۴۵ کیلوبایت
  • رمز فایل: Nagsh.ir
  • دانلود